ICEPARK olarak Türkiye’de buz pistleri kuruyor ve kiralıyoruz.

Bunun için de tecrübelipartnerlerle calışarak buzla alakalı en son çıkan araç ve gereçleri ilgi duyan müşterilerimizesunuyoruz. Öyle ki müşterilerimizin kendi adlarına buz pistlerine sahip olmaları için bütünolası hizmetleri veriyoruz. Buz pistleri kiralanmaktadır. Bunun için sogutucu üniteler, buz bakım araç ve gereçleri,bandlari müşterilerimize sağlıyoruz.

ICEPARK‘in müşterileri Istanbul‘dan TürkiyeCumhuriyet‘lerine kadar geniş bir coğrafyayı içermektedir. Bu katalogda ürünlerimizi ve bazi projelerimiz hakkinda bilgi bulacaksiniz. Ayrica size fikirvermesi acisindan uygulama alanlarini da ekledik. Alis-veris merkezleri, ünlü meydanlar,fuarlar, büyük siteler gibi bircok ic ve dis mekanlara buz pislerini kurmaktayiz.Ice Boxların icadıyla birlikte buz paten pistleri artık taşınabilir hale gelmiştir. Siz sadace buzpateninin kurulacağı alanı gösterin; şehir meydanları, tenis kortları veya alışveriş merkezlerigibi birçok yere kurmak mümkün.

Buz pistlerinin suyla ilgili aktivite yapan insanlar üzerinde büyük bir etkisi vardır.Insanlarlabuluşmak,güzel faaliyetler yapmak, buzun üstünde kaymak oldukça eglencelidir. Büyüklükleri100 m² den baslayip dilediginiz oranlarda olabilir.Buz pistlerine yogunlaştığımız için, taleplerinize hızlı bir şekilde cevap verebiliriz. Hareketkabiliyetimiz yüksek bir organizasyon olmamız sebebiyle, bizimle iletişim kurmanız oldukca kolaydır.

Yakın bir gelecekte sizinle calışmayı ümit ediyoruz.